Technologia produkcji

Technologia indywidualnego nadruku wzoru Chromojet polega na nanoszeniu barwnika na runo wykładziny przez maszynę drukującą za pomocą specjalnej głowicy. Dzięki temu uzyskujemy różnorodne wzornictwo oraz bogatą kolorystykę dostosowaną do indywidualnych wymagań podyktowanych specyfiką dekorowanego wnętrza. Za pomocą technologii Chromojet produkujemy najwyższej jakości wykładziny obiektowe o wysokiej trwałości kolorów i odporne na długotrwałe użytkowanie. Najnowsza technologia druku wysokiej rozdzielczości HD 76,2 DPI pozwala produkować wzory z wiernym odwzorowaniem detali i o nieograniczonej liczbie kolorów, jak również z użyciem efektów 3D. Posiadamy w ofercie wykładziny o szerokości 4m, które standardowo wyposażamy w zintegrowany podkład tekstylny o wysokich właściwościach akustycznych lub podkład action back przystosowany do montażu metodą napinania na podkładzie elastycznym. Nasze wykładziny posiadają system zabezpieczenia przeciwplamowego, dzięki czemu przez długi czas zachowują parametry użytkowe oraz piękny wygląd.

Zintegrowany, w pełni zamknięty cykl produkcji oznacza pełną niezależność oraz kontrolę nad całym procesem produkcji:

  •  Własna produkcja surowca podstawowego – przędz, duża autonomia, elastyczność oraz większa stabilność w dostępie do najważniejszych surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,
  • Dinarsu jako jeden z niewielu producentów na świecie posiada własne linie ekstruzyjne do produkcji wszystkich typów przędz syntetycznych: PP, PA i PES.
  • Wszystkie pośrednie etapy produkcji są w pełni zautomatyzowane: barwienie przędzy, tufting , drukowanie wykładzin, backing i konfekcja.

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie projektowania wzorów wykładzin. Projektujemy od podstaw zgodnie ze wskazówkami Klienta. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i kompleksowo.